Lipowe wzgorze

Dlaczego to będzie niezapomniany pobyt?

Panująca tu cisza i spokój, piękne widoki i gwiaździste niebo sprawią, że będzie to niezapomniany pobyt w Beskidzie Wyspowym.

Co przygotowaliśmy dla Was?

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy pokoje i apartamenty usytuowane na dużej przestrzennej działce położonej na stoku góry w pobliżu lasu. Posiadamy trzy 3-osobowe apartamenty z panoramicznym oknami z widokiem na góry oraz 4 pokoje o podwyższonym standardzie. Dla dzieci oferujemy zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw.

Co u nas możecie robić?

Zapraszamy na wspólne wieczory przy kominku w stylowej jadalni i ogniska . Oferujemy piesze wędrówki i trasy rowerowe

Co możecie zobaczyć?

Osoby, które cenią sobie aktywny wypoczynek, z całą pewnością powinny udać się na piesze wędrówki po szlakach turystycznych. Zaleta tej formy wypoczynku, oprócz wolorów zdrowotnych sa piękne krajobrazy i liczne kapliczki oddające klimat okolicy.Turyści mają tęz do dyspozycji rozległą sieć szklaków pieszych oraz ścieżek przyrodniczych. Ponadto w pobliżu jest szereg malowniczych tras rowerowych

Aktywny wypoczynek

Na Lipowym Wzgórzu nasi goście posiadają najróżniejsze możliwości aktywnego spędzania czasu takie jak: gra w billard, gra w ping ponga, jazda na rowerze czy nording walking.

KONTAKT

Zadzwoń

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać zadzwoń na numer: 724-696-846

Wyślij e-mail

Jeżeli chcesz do nas napisać prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego bądź kontakt mailowy na adres: wypoczynek@lipowewzgorze.com

Odwiedź nas

Odwiedź nas osobiście. Mordarka 175 Limanowa, 34-600 Dojazd od ulicy Polnej.

Formularz kontaktowy